Ackoliv clen urcitý Bezprostrední Dotyk , tebe musit obnovit se clen urcitý služba dát pozor pod ci ono vule být deactivated a odstranit!

CSporWarning Divíte se, co to je za kravský nadpis? Inu, takový je předmět spamu či lépe řečeno phishing spamu, který se jeho tvůrci snažili napsat v češtině. A protože česky neumějí, použili strojový překlad. No, a jak to dopadlo?

Dopadlo to tak, jak to může při použití strojového překladu dopadnout, obávám se, že na tento spam u nás naletí opravdu jen vůl. Však si jej přečtěte sami:

Domu

Drahoušek Zákazník,

Tato is tvuj funkcionár oznámení dle Ceská Sporitelna aby clen urcitý služba dát pozor pod vule být deactivated a odstranit kdyby nedošlo k obnovit se bezprostrední.

Predešlý oznámení mít been poslaný až k clen urcitý Žaloba Dotyk pridelil až k tato úcet. Ackoliv clen urcitý Bezprostrední Dotyk , tebe musit obnovit se clen urcitý služba dát pozor pod ci ono vule být deactivated a odstranit.

Obnovit se Ted tvuj SERVIS 24 Internetbanking.

SERVIZ: SERVIS 24 Internetbanking

SKONANI: Leden, 27 2008

Být zavázán tebe do using SERVIS 24 Internetbanking. My ocenit tvuj obchod a clen urcitý príležitost až k sloužit tebe.

Ceská Sporitelna Služba úcastníkum

******************************
DULEŽITÝ Služba úcastníkum HLÁŠENÍ
******************************

Být príjemný cinit ne namítat až k tato poselstvi. Do jakýkoliv bádat , dotyk Služba úcastníkum

© Ceská Sporitelna. Všechna práva vyhrazena.

Zkrátka a dobře se to Číňanům moc nepovedlo. Nicméně co se stane, když se opravdu na uvedenou adresu podíváte? Uvidíte zkopírované stránky České spořitelny včetně přihlašovací části vpravo. Tam můžete zadat úplně cokoli, pak vás to pošle na další hodně špatně česky napsanou stránku, která vypadá asi takto (po kliknutí uvidíte celou stránku):

CSporFraud_small

Sem už stačí zadat jen korektní údaje a můžete si být jisti, že vám podvodníci vybílí účet. Česká spořitelna o podvodu na svých stránkách informuje a své klienty varuje. Já bych si dovolil tvrdit, že kdo je schopen na tohle naletět, dobře mu tak.

Komentáře

Zatím zde žádný komentář není.

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.