Další skladba na téma Zvuky z Windows XP

obrazek (Původně vydáno 23.12.2008, 23:22): Krátce po Vánočním přání jsem se ještě rozhodl, že vám dám dáreček v podobě mé další skladby na téma „zvuky z Windows“. Zdroják .IT vám sem zatím nehodím, ale máte možnost si přímo zde poslechnout moje dílko, které se poprvé celé objevilo na CD-R serveru v testu procesorů Intel Core 7 jako pozadí vloženého videa.

Není to tentokráte totéž co Lopata, beton, narozdíl od tohoto mého prvního pokusu na téma Zvuky z Windows XP se v nové skladbě vyskytují dva „samply“, které z Windows nepocházejí. Jsou to dva drummixy, ale jinak zbytek je zase z Windows XP. Náhled na rozdělanou verzi jste mohli zaslechnout, když jsem se rozplýval nad Schism Trackerem, nyní je to už přeci jen o kus dál (můžete si to klidně porovnat ;).

Prozatím nepředpokládám, že bych to ještě dál rozvíjel, takže to berte jako finální RTM verzi, která ještě ani nemá jméno (pracovní název je prostě WinPokus).

Update 7.1.2009: Dnes došlo na malý kosmetický update skladby, to když jsem samply lehounce předělal na instrumenty, které umožňují překryv zvuků v jednom kanálu, takže skladba má nyní trošku echo, u některých zvuků jsem lehounce pohýbal se stereo panningem a nakonec skladbu ještě prodloužil o skoro minutu a půl. Užijte si to ;)

Komentáře

Zatím zde žádný komentář není.

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.