Hraju si takovou hru... Díl 3. - policie zbuzerována za nečinnost

lupicNějaký čas jsem vynechal informování o mé malé „reality-adventurce“ spočívající v tom, že jsem se nechal okrást a pak nyní se snažím dostat své peníze zpět. Poté, co jsem věc nahlásil na policii, došlo k malé prodlevě, než jsem předal papíry Aukru, ti se pak ozvali s tím, že chybí veledůležitý dokument, a sice vyrozumění policie o učiněných opatřeních, které jsem měl dostat do 30 dnů, pokud jsem o něj požádal (a já o něj požádal). Policie mi však zatím nic neposlala, a to jsem to nahlásil ve druhé polovině dubna (dnes už máme druhou polovinu července).

I zaslal jsem policii takový ne příliš zdvořilý úřední dopis, že by jako bylo vhodné, abych se konečně něco dozvěděl, a to výhradně písemnou formou (na telefonát mi Aukro nebude zvědavé). Pochopitelně jsem jej nesešil sám, značně mi pomohl jeden můj známý, který moc dobře ví, jak se na policajty musí (možná je to proto, že jejich prostředí zná až příliš důvěrně ;). Takže jsem opět ve fázi čekání.

Update 21.7.2008: Dorazila doručenka, policie dopis tedy převzala.

Komentáře

Zatím zde žádný komentář není.

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.