Hraju si takovou hru... Díl 4. - stížnost na pokračující nečinnost policie

lupicJe tu další bezvýznamné pokračování v úsilí dostat své peníze zpět po okradení. Poté, co jsem věc nahlásil na policii, došlo k malé prodlevě, než jsem předal papíry Aukru, ti se pak ozvali s tím, že chybí veledůležitý dokument, a sice vyrozumění policie o učiněných opatřeních, které jsem měl dostat do 30 dnů, pokud jsem o něj požádal (a já o něj požádal). Policie dlouho nic neposlala, takže jsem ji někdy v červenci zbuzeroval za nečinnost s tím, že když se nebudou snažit, potáhnu to výš.

Čas dozrál na to, aby slova opět přešla k činům. Dnes jsem na totéž místo odeslal další podobný dopis a jeho kopii jsem ještě pro sichr rozeslal na další dvě místa, jednak na příslušné městské zastupitelství a pak na inspekci ministerstva vnitra. Vše s doručenkou doporučeně, takže bez čtyř korun další stovka v hajzlu. Jestli to takhle půjde dál, dostanu se nejspíše časem do fáze, kdy náklady na získání peněz z Aukra předčí ukradenou částku. Nemám strach, že by mi to Aukro proplatilo (těm nestačila ani zcenzurovaná verze výpisu z účtu, chtějí originál, který já ale bohužel nedostávám, protože jdu s dobou a výpisy řeším elektronicky, takže si holt budu muset požádat o speciální výpis za danou transakci), ale hra ještě nekončí, jsem opět ve fázi vyčkávání a očekávám tedy příchod celkem tří doručenek.

Update 15.10. – přišly zatím dvě doručenky, z inspekce MV a městského zastupitelství.

Update 16.10. – a už i třetí od těch, kvůli kterým to trvá tak dlouho.

Komentáře

Zatím zde žádný komentář není.

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.