Hraju si takovou hru... Díl 5. - konečně nějaká reakce ze strany strážců zákona

lupic Další díl „seriálu“ o snaze dostat své peníze zpět po okradení je o nečekaném zvratu. Má poslední akce, kdy jsem kromě policie informoval také městské zastupitelství a inspekci ministerstva vnitra totiž konečně vyvolala na druhé straně reakci a došli mi dva dopisy, jeden od samotné police, která měla případ řešit, druhý od městského zastupitelství. To se v podstatě náznakem omluvilo za to, že mi nic nedorazilo, že „těch mejlů bylo docela hodně“ a že se na mě asi nedopatřením zapomnělo. Nevzpomínám si, že bych někomu dával nějakou e-mailovou adresu, kam mě mají informovat, no, ale to nevadí ;) To zajímavější přišlo od policie, která mi takovým dost komplikovaným způsobem sdělila, že litera zákona byla dodržena tím, že mě zdejší policie, kde jsem případ nahlásil, informovala o tom, že věc byla postoupena do Brna a že v tuto chvíli to Brňáci předali do Ostravy, protože loupežník měl působit právě odtud. Nu což, alespoň jsem o něco moudřejší.

Zásadní otázkou jest, zda bude Aukru stačit informace o tom, že „to bylo předáno tam a tam“. Pokud ano, což by mě upřímně řečeno nenapadlo, když se jednalo v podstatě o protokol z nahlášení (byť je fakt, že tam sdělení, kam případ předávají, je), pak mi stačí jen potvrzení o provedení transakce od banky a můžu žádat o peníze. Ale to budu řešit až v listopadu, to mi skončí dovolená :).

Komentáře

Zatím zde žádný komentář není.

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.