Píchání mladých kůzlátek? Proč ne? ;-)

Píchání mladých kůzlátek ? ;-}Tak jsem si tak pročítal různé weby a blogy a mimo jiné jsem se dozvěděl, jak se dá zvyšovat jejich návštěvnost. Mezi jinými by se mělo hodně hovořit o sexu, to je prej hodně atraktivní téma. Nu co, tak jsem si ho tady taky založil :) Třeba se bude hodit. Ne, vážně, já fakt nemám co do sexu kecat. Teda zase né, že bych nevěděl, vo co go, ale tohle u mě neni téma, o kterým se dá nějak rozepisovat. Já zase nejsem takovej narcis, abych veřejně na internet vyblil každej svuj sexuální zážitek. Na tohle holt nemám žaludek. Smůla pro mě, určitě bych to s ním dotáh dál :-).

Když jsem tak prohledával web, zajímal jsem se, co je dneska v oblasti chvástání se se sexuálními zážitky asi tak atraktivní. Nemohu nevzpomenout blog toho, jehož jméno se nevyslovuje (taky takovýho idiota aby na netu pohledal ;-). Je to právě on, kdo svým neustálým vyzdvihováním „píchání mladých kůzlátek“ doslova „udělal kariéru“. Tak jsem si řekl – proč ne? Píchání mladých kůzlátek může bejt zajímavý. Tak jsem hledal po netu nějaký ten obrázek – mno, to malý vpravo asi nebude zrovna to, o čem bych chtěl hovořit ;) Nakonec jsem si ale musel udělat obrázek vlastní…

Ono na tvorbě obrázků je nejzajímavější to, co se dá všechno hezky poskládat. Abych se tímto způsobem rozepsal o píchání mladých kůzlátek, to mi napověděla moje drahá polovička. Napověděla mi celkem dobře – a já nelenil a jakýs takýs obrázek jsem si „spíchnul“ ;-).

Píchání mladých kůzlátek ;-}

Píchání mladých kůzlátek ;-)

Tak samozřejmě, neni to ta pravá brutailta, jakou nabízí „Happy Tree Friends“, ale dlužno dodat, že jsem se zde inspiroval ;-).

Komentáře

Zatím zde žádný komentář není.

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.