Přání k Vánocům

WIFTsenz Myslím, že nastal čas, abych vám všem, kteří jste na tyto stránky zabloudili, popřál, ať přežijete Vánoce v klidu a v pohodě a ve zdraví se dožijete nového roku 2009.

Já mám osobně Vánoce jako vždy spíše hektického charakteru, druhá možnost však je zalézt někam do jeskyně a na okolní svět se úplně vykašlat. Vánoce našince zkrátka neminou, ať už je má rád, nebo ne. Já mám osobně na Vánocích nejraději to, když už to pak všechno skončí a opravdu nastane ten klid a pohoda, které mají symbolizovat Vánoce, protože než ten večer 24. prosince nastane, je to taková zkouška o přežití. Nejde ani tak o nákupy, to se ostatně dělá celý rok, ale o tu přípravu doma, aby ten stěžejní akt Vánoc, tedy Štědrý den, skutečně proběhl v klidu a v pohodě, aby nedošlo k nějaké neplatné operaci a aby to prostě bylo fajn.

Sice to zní tak, jakože se s tím moc nemazlím, ale takový už jsem já a zrovna tohle přání mi připadá po stránce čistě obsahové skutečně nejlepší. Zkrátka mějte se, jak chcete, protože pokud tomu tak bude, pak to bude v pořádku.

Přeji příjemné Vánoce :).

Komentáře

1 | AnsuQA @ | St 23. 12. 2009, 10:40

VáNoce

super vánoční stránka

reagovat

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.