Proč zde nevychází nový obsah?

wrp-logo Jak jste si jistě všimli, na tomto webu se už drahnou dobu nic nového nestalo. Důvod je jednoduchý a prakticky stejný u všech podobných osobních blogů. Neni čas py░ o, nicméně pouze o tom to není…

Za skutečností, že na tento web nedávám nový obsah, stojí dvě věci: zaměstnání a rodina, přičemž zaměstnání větší měrou. Jak možná někteří víte, funguji jako redaktor magazínu Deep in IT, kde v současné době píšu o spoustě věcí, které mě baví a zajímají. A kromě toho, že na tento web mi nezbývá čas, tak věci, které bych sem chtěl dát, dávám spíše na Deep in IT do blogu, případně přímo jako články. Ono to má svou logiku, za vydávání článků na Deep in IT jsem placen, zde mi za to nikdo nic nedá. A když to dám sem a ne na Deep in IT, tak se sám budu okrádat o příjem, který, co si budeme povídat, je už tak na hranici, že jsem s tím ještě nešvihnul.

No, a pak je tu ten tradiční problém s časem. Nedávám sem už ani nové fotky, přestože na paměťové kartě a především pak na pevných discích jich mám haldu – a čím větší ta halda je, tím větší odpor mám k ní, pokud jde o zpracování. Masokytky mi spokojeně rostou, tedy některé (jiných jsem se už zbavil, nebo se zbavily ony mne), už nějaký čas máme dvě „nové“ kočky (jedna hezčí než druhá, jsou to docela velké kusy typu Mainská mývalí) a mimo jiné jsem si pořídil i větší (a bezpečnější) auto, bohužel taky žravější, takže jsem se rozhodl jeho finanční spotřebu trochu zkrotit a nechal jsem ho předělat na líh (pro ty, co nevědí, kde ho vzít, hledejte na čerpacích stanicích E85).

Je tedy nabíledni, že velmi dlouho zde nevyjde nic nového, ani jako text, ani fotka či video. No, kdybyste se přeci jen nudili a měli jste o zhlédnutí nějakých mých videí zájem, pak na YouTube mám profil wrapuch (jak jinak). Tam ovšem v dohledné době taky nic nepřijde, protože jsem letos na jaře ztratil mobil, jediné smysluplné zaznamenávadlo videí, které jsem doma měl (a stále někde mám, ztratil jsem ho totiž na tuty doma). Tedy něco se tam objevit může, v autě mám kameru a občas se může stát, že zachytím něco, s čím budu mít nutkání se podělit se světem.

To je pro tuto chvíli a nejspíš i širokou dalekou budoucnost ode mě vše. Čas ukáže, jestli je nafukovací ;-).

Komentáře

1 | zorg | So 4. 1. 2014, 12:10

P.F.

WIFTe, koukam na diitu z fotky – starnes a vaznis! :-P ale geekovsky styl psani dikybohu zustava :-) takze PF 2014! ;-)

reagovat

2 | WIFT | So 4. 1. 2014, 17:10

[1] zorg: Tak Kristova léta mám dávno za sebou, doma jak hadr na holi lítá potomstvo, léta (sezení u PC) si berou zdravotní daně, s financema pořád nejsem spokojenej a v Česku jsme se od plyšáčka posunuli, že to ani za řeč nestojí. Ale jinak je ten život celkem hratelnej, jen tomu někdy žalostně chybí Save a Load ;-).

reagovat

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.