S Radeonem HD 4850 jsem od e-shopu Alfacomp.cz obdržel provokaci

Zasilka_AlfacompE-shop Alfacomp jsem do této doby považoval za docela seriózní web. Kdysi jsem tam objednal jednu grafiku, poté, co jsem si záhy rozmyslel, že ji vlastně nechci, jsem ji ve 14denní lhůtě vrátil a bez zbytečného vysvětlování jsem dostal peníze zpět. Nyní se naskytla příležitost koupit tam docela levně (v té době u nás asi nejlevněji) nový ATI Radeon HD 4850. Zároveň s ním jsem objednal i 2 GB paměti, ale i bez nich by se dostala cena nad 2 000 Kč, za což dostane zákazník dárek, který já osobně nazývám „urážkou na zdi“. To však nebylo nic proti lístečku, kteý mě zcela bez nadsázky nařknul z nelegálního používání Windows…

Microsoft rád nemám, to asi víte sami. Proti Windows však ve své podstatě nemám nic (dobrá, něco by se našlo), považuji je za povedený operační systém, tedy pokud se bavíme o Windows XP (Windows Vista stojí totiž za hovno, přičemž nehodlám tohle tvrzení obhajovat, byla by to zbytečná ztráta času, protože ty, kterým Windows Vista vyhovuje, to stejně nezajímá a ti, kteří se mnou názor sdílí, to už prostě vědí, že to tak je, takže by se nedozvěděli nic nového, ostatní ať si nabijí hubu sami ;-). To je také jeden z důvodů, proč Windows XP provozuji, a to formou pořízení licence na Windows Vista Business a legálního downgradu na Windows XP Professional x64 SP2 (což osobně považuji při přechodu z 32bitové verze Visty na 64bitová XPčka spíše za upgrade, ale říká se tomu legální downgrade). Proto mě dost hrubě urazil lísteček, který jsem nalezl zabalený v zásilce od Alfacompu. V zásilce, která obsahovala dle objednávky Radeon HD 4850 a 2 GB paměti, se nacházela tato naprosto nesouvisející výhrůžka a nařčení z nelegálního používání operačního systému (lístek z obou stran):

Neni_legalni_strana1 Neni_legalni_strana2

Na tuhle výzvu mám celkem jednoduchou odpověď, která nyní patří i Alfacompu a všem, kteří podobné nevyžádané lístečky do zásilek přidávají: JDĚTE s tím DO PRDELE!

poslete_Microsoft_do_prdele

Ještě k tomu dárku za nákup nad dva litry: Jde o lísteček se slevovým kódem na webhosting Banan.cz. Tento hosting bych osobně nikomu nedoporučil a ani bych na něj sám nepřistoupil, a to ani v případě, že by byl opravdu zdarma (což samozřejmě není, protože jde o komerčního poskytovatele – on z vás už ty prachy nějak vyždíme). Ne snad z důvodu kvality, tu mi není souzeno hodnotit, protože ji nemohu ověřit, když to nepoužívám, ale proto, že „aktivně nepodporuji“ namyšlený narcistický burany typu Hulán nebo Kaluža, který je tohoto hostingu provozovatelem a jedním z majitelů firmy (a je mi srdečně jedno, že jim to hází za minutu tolik, co mě za měsíc, když je lidstvo tak zkažený, já s tím nic neudělám).

Alfacomp_banan_slevovykod

Pokud chcete, klidně kód na lístečku vyžijte, mně to bude zaručeně k prdu, mám ProFiTux.cz, s nímž jsem spokojen. Platí pravidlo „kdo dřív přijde, ten dřív mele“, předpokládám, že kód nepůjde použít více jak jednou ;-). Důrazně vás varuju, že neručím za psychickou újmu, kterou si eventuelně používáním webhostingu banan.cz způsobíte :-).

Komentáře

1 | huhulak | Po 14. 7. 2008, 11:12

ty si kardinalni kus idiota

reagovat

2 | W.I.F.T. FT W97 | Po 14. 7. 2008, 12:43

Já vim, a jsem na to náležitě hrdej :)

reagovat

3 | Ondra @ | Čt 14. 8. 2008, 11:05

nelegální win

No tento lísteček mi také několikrát přišel. Neřekl bych že proti vám něco mají,jen je to prostě jejich povinnost(jako když na nádraží rozdávají noviny zadarmo a musí jich co nejvíce rozdat).

reagovat

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.