Ta televize mě sere - a to jsem jí viděla tři minuty!

BrokenTVTěmito slovy mě dnes uzemnila drahá polovička a mě nezbývalo, než jí dát zapravdu. Televizi jako takovou vlastně nemáme, v jednom z našich PC se vyskytuje jen TV tuner a to pro potřeby záznamu několika málo pořadů, co za to stojí, před několika dny jsme také touto cestou sledovali hokejový mistrák. Ale o patro níže (rodinný barák) se již TV vyskytuje a zrovna (jak asi poznáte podle času vydání tohoto zápisku) běžely zprávy.

Doporučil jsem drahé polovičce, aby se televizi nadále vyhýbala obloukem a v současné době bych toto doporučoval většině národa. Jak praví „klasik“ v jednom vtipu: „Tož v televizi je guvno…“ a má pravdu. My jsme bez televize už hodně dlouho a vůbec nám to nechybí. Samotný TV tuner v PC je díky svému relativně diskomfortnímu použití (spouštět PC :( spouštět Windows :-@@@, spouštět nějakou aplikaci …) používán jen je výjimečných případech, což má své klady. Televizi prakticky nesledujeme a jsme vlastně šťastni, nic nám tak nějak nechybí. Ono také není co, mezi spoustou reklam je k vidění občas nějaká ta sračka, pořady, na které se dá koukat, málem aby pohledal. Méně TV, méně rozčilování se a více volného času. I když toho mi poslední době „díky“ práci, kterou dělám, zbývá vskutku pomikru.

Jen tak na okraj předesílám, že se chystáme koupit LCD FullHD TV. Ne pro sledování TV, ale prostě proto, že když už TV, tak Full HD (1920×1080), protože ono se to pořádné rozlišení hodí mimo jiné také na smysluplnou práci na tom PC, ke kterému bude trvale připojena. A že se to na tom provozovat bude, ne, že ne ;-).

Komentáře

Zatím zde žádný komentář není.

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.