Ukončení provozu webu

Jak jste si určitě nevšimli, protože sem vůbec nechodíte, na tomto webu je živo jak v márnici. Má to svůj důvod: nemám na jeho provoz a aktualizaci čas. Na co si čas ale určitě někdy udělám, je jeho zrušení, prostě vypnutí. Minimálně co se týče tohoto webu…

Věc se má tak, že doména wrapuch.net slouží dávno k jiným účelům než provozování těchto stránek. V budoucnu chci určitě hosting převést na vlastní stroje u mě doma a postavit si na této doméně něco, co pro mě bude dávat smysl (a pro vás, náhodné čtenáře, to bude úplně k ničemu :-).

Již nyní existuje jedna subdoména, kterou zmiňovat nebudu (určitě ji dokážete sami vyzjistit), vede ke mě domů na jeden můj router, který podle portu přehazuje komunikaci na různé stroje u mě doma, ať už fyzické, nebo virtuální. Podobně to časem dopadne nejspíš s celou touto doménou, to znamená, že fakticky nebudu potřebovat žádný hosting. Doména bude sloužit téměř výhradně k mým vlastním účelům a nebude se jednat o žádnou prezentaci toků mých myšlenek a podobně.

Nechávám tu tento text jako poslední, aby si ho slízli i archivátoři internetu a pak bude šlus. Nečekejte zde nic nového. Nic, prostě vůbec nic. Toto je fakticky rozloučení.

Takže se mějte, jak chcete :-).

Komentáře

Zatím zde žádný komentář není.

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.