VIDEO: Destrukce HDD upínákem

Je tu jedno z prvních videí, které jsem kdy pro web vytvořil. Jde o destrukci zlobivého pevného disku upínákem na cokoliv. Docela by mě zajímalo, jestli poznáte alespoň značku disku :).


PS: Pokud video nevidíte, může to mít několik příčin. Jednak je potřeba Adobe Flash Player (volba na něj padla kvůli jeho velkému rozšíření v browserech a relativní nezávislosti na platformě). V druhé řadě musíte mít prohlížeč, který zvládá korektně zpracovat validní kód v kombinaci s tím, co poskytuje Dailymotion. Mám vyzkoušeno, že třeba IE6 to nezvládne – o důvod víc dát mu sbohem. Zvládají to však Mozilloviny (u mě konkrétně SeaMonkey). V podstatě je to takový „proof-of-concept“, budu rád, když mi dáte v diskuzi vědět, zda vám to chodí, nebo ne a co to dělá. <embed> používat nehodlám, protože bych rád, aby tento web byl tak nějak „validní“.

Komentáře

1 | mr.x | Ne 9. 12. 2007, 14:38

efektnejsi je hodit hdd bez toho horniho krytu z okna – efektni rozprsknuti ploten po sirokem okoli.. rozhodne si z hdd vytahni ten magnet, neco tak silnyho sem dlouho nevidel :D

reagovat

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.