VIDEO: Nesahejte nožem na rotující CD!

Další video, které pochází z mojí sbírky, představuje zásah ostřím nože do CDčka rotujícího v 8rychlostní mechanice. Když se na to dívám s odstupem, říkám si, že jsem měl docela kliku, že se mi nic nestalo :).

Komentáře

1 | karel novák | Čt 7. 2. 2008, 0:34

hm škoda.. žíly za zápěstím byly tak blízko..

reagovat

2 | W.I.F.T. FT W97 | Čt 7. 2. 2008, 10:10

Á, pan Karel Novák objevil nový web, kde se může beztrestně vyzvracet a pak se plácat po ramenou, jakej to je king :)) Administrátoři na oc4u by se měli zamyslet nad tím, co to mezi sebe pouštějí za póvl.

reagovat

3 | karel novák | So 9. 2. 2008, 19:32

Co se týče oc4a, daná pravidla platí samozřejmě pouze tam, stejně jako samotné pravomoci moderátorů(administrátorů asi těžko), takže nepřichází v úvahu, brečte jinde. Vy tu nemáte pravidla žádná a ještě k tomu i anonymní diskusi. Nicméně moje dosavadní příspěvky(tzn za posledních 5 let) na tomto fóru mají x-krát větší informační hodnotu, než celý tento trapný „web“. Jen pro zajímavost jsem tu prošel další „články“ a našel, opět nečekaně že, další stupidní nesmysly. Opravdu nechápu člověka, který linkoval na z oc4a na tento web, asi to bude podobný exeplář, ne-li stejný jako vy. Pán se navenek tváří jako expert, nicméně opravdu bych nikomu nepřál a to ani svému největšímu nepříteli, aby využil jeho služeb. Stupidita typu „Nesahejte nožem na rotující CD“ je opravdu příkladná a velmi odstrašující. Každý nechť si to posoudí sám. Také bych mohl napsat článek.. „Nestrkejte svoje údy do osy rotujícího kotouče cirkulační pily“, ale proč.. počkám až to nějaký blb, nebo přímo WIFTFTW97 vyzkouší:ú) No nic, sbohem, nebudu dělat této ubohosti další přístupy. KN

reagovat

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.