WIFT slaví 16. narozeniny

WIFTsenz Je to neuvěřitelné (alespoň pro mě), ale dnes je tomu přesně 16 let od vzniku mého nicku WIFT (dnešní celý název je W.I.F.T. FT W97 – to číslo 97 není rok původu nicku, ale spíše dlouhé formy mého nicku, která se po prvních pět let několikrát změnila, první, jestli se nepletu, bylo W.I.F.T. WrpC/ET 690/50). Pro zajímavost: to, že jsem si tento nick vymyslel zrovna v magické datum 29.9.1992 (které se bez teček píše tam i zpět stejně), vůbec nebyl záměr, ale opravdu jen a pouze čistá náhoda. Zároveň to ani není primární důvod, proč si toto datum pamatuji. Tenkrát jsem si zkrátka tohle vymyslel, udělal kolem toho pubertální pohádku, kterou jsem sepsal ještě na psacím stroji a od té doby si to pamatuji. Nebojte, ta pohádka už fyzicky neexistuje a nejsem si ani jist, jestli jsem ji kdy přepsal do elektronické podoby (musel bych se prohrabat archivem svých dokumentů, tenkrát psaných v T602 ;).

Za odměnu razím zítra na dovolenou do Anglie, kde budu po zbytek týdne, takže pak velmi pravděpodobně vznikne další fotogalerie.

Komentáře

Zatím zde žádný komentář není.

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.