Změna hostingu pro wrapuch.net

WRP logoNedávno jsem se rozhodl, že změním poskytovatele hostingu pro tento web. Po pravdě řečeno jsem se rozhodoval už hezky dlouho, ale teprve dnes přešla slova k činům. Doteď jsem byl u pipni.cz na free programu, který je sice zdarma, ale – abych byl slušný – už mi zkrátka nestačil. Poohlížel jsem se po nějaké placené variantě (protože na ty free prostě není moc spolehnutí), až mi nakonec padl do oka server ProFiTux.cz, kde jsem nakonec zakotvil se vším všudy (web i mail).

Stěhování proběhlo hladčeji, než jsem očekával (protože jsem nikdy nic takového nedělal – nerozumím tomu), nakonec se vše zadařilo (poté, co jsem pochopil, co mám dělat). Nicméně ještě není vše dokonáno. Zcela přestaly v tuto chvíli fungovat všechny subdomény, prostě proto, že jsem je na nový server ještě nenahrál. Beztak však budou převedeny do tohoto redakčního systému, takže staré odkazy zprovozním jen zčásti (vstupy na stránky) a bude se to přesměrovávat globálně pod wrapuch.net.

Do budoucna chystám i nějaká ta videa, tentokráte však asi nikoli prostřednictvím vlastních AVI souborů, ale vezmu si na to externího poskytovatele. Tím však bezpochyby nebude YouTube.

A to je zatím vše, v dohledné době bude pokračování povídání o tom, jak jsem měnil zdroj, až vyměnil, protože… už jsem ho opravdu konečně vyměnil za definitivní. A když to půjde dobře dál, vyměním i grafiku… za Radeon X1950 AGP. Ale to už je jiná písnička.

Komentáře

Zatím zde žádný komentář není.

Možnost přidat další komentáře byla zrušena, protože už mě přestalo bavit bannovat spammery. Omlouvám se za nepříjemnosti.